0532 605 0667       0312 514 8888 info@iwebsa.com Pzt-Cuma: 9:00 - 18:00

1.) E-Posta Adresimi, Bilgisayarıma Nasıl Kurabilirim? (VİDEOLU ANLATIM)

Tarafınıza iletmiş olduğumuz e-posta adresiniz ve şifreniz ile size vermiş olduğumuz mail.domaininiz.com bilgilerini yanınızda bulundurarak, sizler için çekmiş olduğumuz videoyu izleyebilirsiniz.

2.) Admin girişine nasıl ulaşabilirim?

Admin girişi, daha önce tarafınıza ulaştırmış olduğumuz panel bilgisi mailinde mevcuttur. Genel olarak IWEBSA admin giriş yolunu, https://domaininiz.com/iweb/ olarak düzenlemektedir. Yine problem yaşamanız durumunda, canlı destek sistemimizden yazabilirsiniz.

3.) Yazılımlara ne kadar süre teknik destek veriyorsunuz?

Bütün yazılımlarımıza 1 sene teknik destek ve arıza desteği vermekteyiz. Sözleşme içerisinde bu maddede yer almaktadır.

4.) Sitemize Yabancı Dil Ekletmek İçin Ücretlendirme Nedir?

Yabancı dil paketleri, her sözleşme için ayrıca ücretlendirilir. Yapılan iş, sözleşmedeki ücreti belirler ve bu ücret ise, o dil dosyasının ne kadar yoğun iş akdi olduğunu belirler. Buna nazaran her dil için ödenecek olan tutar, sözleşmenin %20'sidir. Buna tercume dahil olmayıp, sadece yapılacak olan yazılım dahildir.

5.) Teknik Desteği Saat Kaç Aralığında Vermektesiniz?

Hafta içi 09:00-18:00 arası güncelleme ve teknik destek vermekte olup, çıkabilcek aksaklık ve arızalar için ise, sabah 09:00 ile gece 04:00 arası aramalarınızı beklemekteyiz. Hafta sonu mesai saati dışındayız.

6.) Güncellemeler için ek ödeme talep ediyor musunuz?

Sözleşme kapsamında olan hiç bir güncelleme için, ek bir ücret talep etmemekteyiz.

7.) Yazılımın Teslim Süreci Nasıl İlerlemektedir?

IWEBSA YAZILIM, bitirmiş olduğu yazılımı https://iwebsa.com/firmaismi/ uzantısına kurar. Bununla birlikte size sunum yapar. Sunumun ardından, yazılımı denemek istiyorsanız, bu linkten kontrollerinizi sağlar ve istediğiniz modüllerin çalıştığından emin olduktan sonra iş başlangıç onayı evrağını imzalayarak yayına alınmasını talep edebilirsiniz.

IWEBSA, BTK tarafından ve Mali şubeler tarafından herhangi bir açık vermemek adına, ödeme gelmediği ve iş akdi tamamlanmadığı sürece, hiç bir yazılımı müşterinin adresine kurmamakta olup, bu konu ile ilgili herhangi bir opsiyonda bulunamayacağını belirtir.

Ödemesini yapamayan kullanıcılar, ödeme gelene dek yazılımlarından mahrum bırakılır ve iş teslimini dondurur.

İş onayı süreci çerçevesinde, 3 iş günü içerisinde yapılmayan ödemelerde, IWEBSA YAZILIM sözleşme fesih hakkını kullanabilme ve hukuki sürece başlayabilme hakkını saklı tutar.

Onay Formu İndirmek İçin

OFİSİMİZDE, 1 FİNCAN KAHVE İÇMEYE NE DERSİNİZ?
2012'DEN BERİ IWEBSA YAZILIM.